Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2018. : Márc. 21. Bács-Kiskun megyei Lábtoll-labda Diákolimpia®. Nyárlőrinc

Bács-Kiskun megyei Lábtoll-labda Diákolimpia®

2018. március 21. Nyárlõrinc

A 25 éves lábtoll-labda hagyományokkal büszkélkedõ Nyárlõricen rendezték 48 résztvevõvel a Bács-Kiskun megyei Lábtoll-labda Diákolimpiát®. A III-IV. korcsoportban a házigazda Buzás János Általános Iskola tanulói versenyeztek. Az V-VI. korcsoportban három kecskeméti középiskola – Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Kecskeméti SZC Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium – tanulói mérkõztek.

Eredmények

III. korcsoport

Fiú csapat (6): 1. Golovics Gergõ, Palatinus Zalán, Rimóczi Norbert, 2. Balogh Zsombor, Börönte Gábor, Szabó Attila, 3. Baksa Tamás, Boros Szabolcs, Kunsági Lázár (mindhárom Nyárlõrinc Buzás)
Fiú egyéni (8): 1. Páll Kevin, 2. Baksa Tamás, 3. Kovács Valter és Vicsai Gabriel (mind Nyárlõrinc Buzás)
Leány csapat (2): 1. Almási Lenke, Anda Luca, Torbán Lili, 2. Hatvanyi Edina, Horváth Réka, Nyúl Anna (mndkettõ Nyárlõrinc Buzás)
Leány egyéni (6): 1. Almási Lenke, 2. Hatvanyi Edina, 3. Anda Luca és Torbán Lili (mind Nyárlõrinc Buzás)

IV. korcsoport

Fiú csapat (2): 1. Hatvanyi József, Sztarek Béla, Túri Szabolcs, 2. Mózer Ferenc, Orsola Csaba, Rácz Erik (mindkettõ Nyárlõrinc Buzás)
Fiú egyéni (5): 1. Rácz Erik, 2. Mózer Ferenc, 3. Sztarek Béla és Polyák Máté (mind Nyárlõrinc Buzás)
Lány csapat (1): 1. Balita Alexandra, Rimóczi Hédi, Tóth Izabella, Ürmös Fanni (Nyárlõrinc Buzás)
Leány egyéni (4): 1. Rimóczi Hédi, 2. Tóth Izabella, 3. Ürmös Fanni és Balita Alexandra (mind Nyárlõrinc Buzás)

V. korcsoport

Fiú csapat (1): 1. Pácsa Zoltán, Tóth Tamás, Túri Zsolt, Varga Dávid (Kecskemét Kandó)
Fiú egyéni (5): 1. Varga Dávid (Kecskemét Kandó), 2. Tóth Tamás (Kecskemét Kandó), 3. Méri Martin (Kecskemét Bolyai) és Pácsa Zoltán (Kecskemét Kandó)

VI. korcsoport

Fiú csapat (3): 1. Magyari Norbert, Méri Martin, Tatár György (Kecskemét Bolyai), 2. Hajdú Dominik, Tóth Sándor, Turú Dániel (Kecskeméti Kada), 3. Deák Sándor, Dudás Dominik, Hagymási Patrik, Kálmán Simon (Kecskeméti Kada)
Fiú egyéni (7): 1. Magyari Norbert (Kecskemét Bolyai), 2. Hajdú Dominik (Kecskemét Kada), 3. Tóth Sándor és Turú Dániel (mindkettõ Kecskemét Kada)

A nyárlõrinci Buzás János Általános iskola lábtoll-labdázói

A nyárlõrinci kicsik

A nyárlõrinci nagyobbak

Boros Kornél köszöntötte a résztvevõket

Elõször indultak a Kecskeméti SZC Kada Elek Közgazdasági Szakgimnáziuma versenyzõi

Középen a Kecskeméti Bolyai Gimnázium csapata

A Bolyai csapata a pályán

Bolyais összjáték

Különleges fényhatás

Nyárlõrinci fiúk

Tóth Tamás szervája

IV. korcsoportos nyárlõrinci fiúk mérkõzése

Kintrõl könnyebb

Csapatjáték

Nyárlõrinci lányok

Befejezõdött az elsõ meccs

A Kecskeméti Kada két csapata egymás ellen

A hálónál

Nyárlõrinc IV. korcsoportos leány csapata

IV. korcsoport leány egyéni: 2. Tóth Izabella, 1. Rimóczi Hédi, 3. Ürmös Fanni és Balita Alexandra

III. korcsoport leány csapat: 2. Nyárlõrinc Buzás, 1. Nyárlõrinc Buzás

III. korcsoport leány egyéni: 2. Hatvanyi Edina, 1. Almási Lenke, 3. Torbán Lili és Anda Luca (mind Nyárlõrinc Buzás)

V. korcsoport fiú csapat: 1. Kecskemét Kandó

VI. korcsoport fiú csapat: 2. Kecskemét Kada), 1. Kecskemét Bolyai, 3. Kecskemét Kada

V. korcsoport fiú egyéni: 1. Varga Dávid, 2. Tóth Tamás (mindkettõ Kecskemét Kandó)

III. korcsoport fiú csapat: az elsõ három helyezett nyárlõrinci csapatok

III. korcsoport fiú csapat: a 4-6. helyezett nyárlõrinci csapatok

IV. korcsoport fiú csapat: 2. Nyárlõrinc Buzás, 1. Nyárlõrinc Buzás

VI. korcsoport fiú egyéni: 2. Hajdú Dominik (Kecskemét Kada), 1. Magyari Norbert (Kecskemét Bolyai), 3. Tóth Sándor és Turú Dániel (mindkettõ Kecskemét Kada)

A Kecskeméti SZC Kada Elek Közgadasági Szakgimnáziumának a csapata.  Középen Gyurgyik Tímea testnevelõ

IV. korcsoport fiú egyéni: 2. Mózer Ferenc, 1. Rácz Erik, 3. Sztarek Béla és Polyák Máté, 5 Orsola Csaba (mind Nyárlõrinc Buzás)

III. korcsoport fiú egyéni: 2. Baksa Tamás, 1. Páll Kevin, 3. Kovács Valter és Vicsai Gabriel (mind Nyárlõrinc Buzás)

Fotó: Fehér János és Gyurgyik Tímea