Skip Navigation LinksFőoldal : Eredmények : Országos bajnokok

Országos Bajnokok

Felnõtt

Férfi csapat

1996

Lakatos Zoltán, Szarvák Norbert, Szûcs József

Újszász I.

1997

Herczeg Csaba, Lakatos Attila, Lakatos Zoltán

Újszász I.

1998

Hartyányi Dániel, Juhász István, Pintácsi László, Szórád Szilárd

Újszász II.

1999

Alapi Zoltán, Nagy Zoltán, Sipos Péter

Újszász I.

2000

Nagy Zoltán, Sipos Péter, Tóth Gábor

Újszász I.

2001

Kovács Tamás, Malik András, Paulenka László, Szarvas Péter

Kisnána

2002

Malik András, Paulenka László, Szarvas Péter

Kisnána

2003

Bogár László, Kézér Zsolt, Tóth Gábor

Újszász VVSE IV.

2004

Malik András, Paulenka László, Szarvas Péter

Kisnána Stagbuilding

2005

Malik András, Paulenka László, Szarvas Péter

Kisnána KSK

2006

Balikó Attila, Csizmadia Tamás, Hartai Attila, Molnár Gábor, Takács Endre

Nagykanizsa ZDSE

2007

Himmer János, Kleics Dávid, Nyisztor Zoltán

Borjád SE

2008 Arany Bálint, Csizmadia Tamás, Hartai Attila, Huszár Emil, Takács Endre Nagykanizsa ZSE
2009 Arany Bálint, Hartai Attila, Takács Endre Nagykanizsa ZSE
2010 Herczeg Gábor, Szûcs Gergely, Tóth Gábor Újszászi VVSE
2011 Himmer János, Kleics Dávid, Pop Valentin, Wágner Gábor Borjád SE
2012 Becskereki Sándor, Herczeg Gábor, Tóth Gábor Újszászi VVSE
2013 Himmer János, Kleics Dávid, Nyisztor Zoltán, Pop Valentin, Wágner Gábor Borjád SE
2014 Becskereki Sándor, Herczeg Gábor, Kézér Zsolt, Tóth Gábor Újszászi VVSE
2015 Becskereki Sándor, Herczeg Gábor, Kézér Zsolt, Tóth Gábor Újszászi VVSE
2016 Becskereki Sándor, Herczeg Gábor, Kézér Zsolt, Tóth Gábor Újszászi VVSE

Nõi csapat

1996

Fehér Judit, Mérész Beáta, Polónyi Ágnes

Újszász A

1997

Fehér Judit, Harsányi Judit, Kasza Eszter, Polónyi Ágnes

Újszász B

1998

Földi Nikoletta, Fülöp Beatrix, Szarvák Henrietta

Újszász A

1999

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota, Tolnai Timea

Nagykanizsa ZDSE

2000

Budavölgyi Veronika, Gerencsér Mariann,Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2001

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2002

Bognár Kinga,Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2003

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2004

Budavölgyi Veronika, Dominkó Dóra, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2005

Budavölgyi Veronika, Göncz Annamária, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2006

Bátor Hajnalka, Budavölgyi Veronika, Dominkó Dóra, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2007

Eperjessy Zsófia, Kapás Ágnes, Varga Rita

Újszászi VVSE

2008 Eperjessy Zsófia, Kapás Ágnes, Szabó Nóra, Varga Rita Újszászi VVSE
2009 Dominkó Dóra, Pukker-Gozdán Ágota, Végh Dóra Nagykanizsa ZDSE
2010 Kapás Ágnes, Makai Gréta, Szabó Nóra Újszászi VVSE
2011 Eperjessy Zsófia, Ézsiás Kitti, Makai Gréta Újszászi VVSE
2012 Henneböle Nóra, Varga Rita, Vágó Henriett Újszászi VVSE
2013 Joó Anett, Makai Gréta, Vágó Henriett Újszászi VVSE
2014 Kunics Réka, Morvai Noémi, Vlasics Dalma Nagykanizsa ZSE
2015 Ézsiás Fanni, Ézsiás Kitti, Joó Anett, Varga Klára, Vágó Henriett Újszászi VVSE
2016 Kunics Réka, Morvai Noémi, Vlasics Dalma Nagykanizsa ZSE

Férfi egyéni

1996

Tóth Gábor

Újszász SE

1997

Tóth Gábor

Újszász SE

1998

Lakatos Zoltán

Újszász SE

1999

Tóth Gábor

Újszász VVSE

2000

Tóth Gábor

Újszász VVSE

2001

Takács Endre

Nagykanizsa ZDSE

2002

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2003

Tóth Gábor

Újszász VVSE

2004

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2005

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2006

Tóth Gábor

Újszászi VVSE

2007

Tóth Gábor

Újszászi VVSE

2008 Tóth Gábor Újszászi VVSE
2009 Tóth Gábor Újszászi VVSE
2010 Hartai Attila Nagykanizsa ZSE
2011 Tóth Gábor Újszászi VVSE
2012 Tóth Gábor Újszászi VVSE
2013 Tóth Gábor Újszászi VVSE
2014 Tóth Gábor Újszászi VVSE
2015 Herczeg Gábor Újszászi VVSE
2016 Herczeg Gábor Újszászi VVSE

Nõi egyéni

1996

Polónyi Ágnes

Újszász SE

1997

Polónyi Ágnes

Újszász SE

1998

Szarvák Henrietta

Újszász SE

1999

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2000

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2001

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2002

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2003

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2004

Varga Adrienn

Újszász SE

2005

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2006

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2007

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZSE

2008 Kapás Ágnes Újszászi VVSE
2009 Pukker-Gozdán Ágota Nagykanizsa ZSE
2010 Darnai Adrienn Borjád SE
2011 Mile Alexandra Cserszegtomaj SK
2012 Mile Alexandra Cserszegtomaj SK
2013 Mile Alexandra Z+D Cserszegtomaji SK
2014 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2015 Ézsiás Kitti Újszászi VVSE
2016 Vachal Krisztina Újszászi VVSE

Páros bajnokok

Férfi

2000

Ifj. Fehér János, Tóth Gábor

Újszász VVSE

2001

Barócsi Andor, Takács Endre

Nagykanizsa ZDSE

2002

Barócsi Andor, Takács Endre

Nagykanizsa ZDSE

2003

Barócsi Andor, Takács Endre

Nagykanizsa ZDSE

2004

Barócsi Andor, Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2005

Barócsi Andor, Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2006

Balikó Attila, Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2007

Hartai Attila, Takács Endre

Nagykanizsa ZSE

2008 Himmer János, Kleics Dávid Borjád SE
2009 Himmer János, Kleics Dávid Borjád SE
2010 Boros Péter, Nózsi Péter Újszászi VVSE
2011 Himmer János, Kleics Dávid Borjád SE
2012 Herczeg Gábor, Tóth Gábor Újszászi VVSE
2013 Himmer János, Kleics Dávid Borjád SE
2014 Himmer János, Kleics Dávid Borjád SE
2015 Herczeg Gábor, Tóth Gábor Újszászi VVSE
2016 Herczeg Gábor, Tóth Gábor Újszászi VVSE

Nõi

2000

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2001

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2002

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2003

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2004

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2005

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2006

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2007

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZSE

2008 Kapás Ágnes, Varga Rita Újszászi VVSE
2009 Prukker-Gozdán Ágota, Végh Dóra Nagykanizsa ZSE
2010 Kapás Ágnes, Szabó Nóra Újszászi VVSE
2011 Ézsiás Kitti, Makai Gréta Újszászi VVSE
2012 Ézsiás Kitti, Makai Gréta Újszászi VVSE
2013 Kapás Ágnes, Vágó Henriett Újszászi VVSE
2014 Kunics Réka, Morvai Noémi Nagykanizsa ZSE
2015 Kunics Réka, Morvai Noémi Nagykanizsa ZSE
2016 Kunics Réka, Morvai Noémi Nagykanizsa ZSE

Vegyes

2000

Barócsi Andor, Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2001

Gozdán Ágota, Takács Endre

Nagykanizsa ZDSE

2002

Gozdán Ágota, Takács Endre

Nagykanizsa ZDSE

2003

Barócsi Andor, Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2004

Barócsi Andor, Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2005

Hartai Attila, Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2006

Budavölgyi Veronika, Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2007

Budavölgyi Veronika, Hartai Attila

Nagykanizsa ZSE

2008 Tóth Gábor, Kapás Ágnes Újszászi VVSE
2009 Hartai Attila, Prukker-Gozdán Ágota Nagykanizsa ZSE
2010 Tóth Gábor, Kapás Ágnes Újszászi VVSE
2011 Hartai Attila, Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2012 Herczeg Gábor, Ézsiás Kitti Újszászi VVSE
2013 Tóth Gábor, Kapás Ágnes Újszászi VVSE
2014 Herczeg Gábor, Ézsiás Kitti Újszászi VVSE
2015 Tóth Gábor Gábor, Ézsiás Fanni Újszászi VVSE
2016 Herczeg Gábor, Ézsiás Kitti Újszászi VVSE

Ifjúsági bajnokok

Fiú csapat

1997

Joó Zoltán, Juhász Róbert, Herczeg Csaba, Lakatos Attila

Újszász I.

1998

Alapi Zoltán, Fehér János, Herczeg Csaba, Lakatos Attila

Újszász I.

1999

Hartyányi Dániel, Juhász István, Pintácsi László

Újszász I.

2000

Farkas Jeno, Hartyányi Dániel, Juhász István, Seres Ferenc

Újszász I.

2001

Hartyányi Dániel, Juhász István, Monori Sándor, Nagy Zoltán

Újszász I.

2002

Barócsi Andor, Hartai Attila, Kiss András

Nagykanizsa

2003

Balikó Attila, Hartai Attila, Kiss András

Nagykanizsa ZDSE

2004

Bakó János, Béki Tamás, Konka Gábor, Konka Péter

Újszászi VVS

2005

Balikó Attila, Csizmadia Tamás, Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2006

Bogár László, Boros Péter, Kézér Zsolt, Nózsi Péter

Újszász VVSE

2007

Bogár László, Nózsi Péter, Takács Zoltán

Újszászi VVSE

2008 Boros Péter, Herczeg Gábor, Szûcs Gergely, Takács Zoltán Újszászi VVSE
2009 Becskereki Sándor, Herczeg Gábor, Szûcs Gergely, Tóth Roland Újszászi VVSE
2010 Arany Bálint, Farkas Balázs, Huszár Emil, Lukács Benedek Nagykanizsa ZSE
2011 Harsányi Zoltán, Köböl Áron, Tóth Gergõ Újszászi VVSE
2012 Baranyai Benett, Kovács Patrick, Kunics Bence, Lukács Márton Nagykanizsa ZSE
2013 Baranyai Benett, Kovács Patrick, Kunics Bence, Lukács Márton Nagykanizsa ZSE
2014 Baranyai Benett, Bencsik Martin, Kunics Bence Nagykanizsa ZSE
2015 Baranyai Benett, Bencsik Martin, Horváth Gergõ, Kunics Bence Nagykanizsa ZSE
2016 Bencsik Martin, Horváth Gergõ, Kovács Marcell, Kunics Bence, Sziva Botond, Tolnai Gergely Nagykanizsa ZSE

Lány csapat

1997

Földi Nikoletta, Jenes Orsolya, Szarvák Henrietta

Újszász A

1998

Földi Nikoletta, Fülöp Beatrix, Szarvák Henrietta

Újszász A

1999

Földi Nikoletta, Fülöp Beatrix, Kapás Ágnes

Újszász A

2000

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa

2001

Budavölgyi Veronika, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa

2002

Bognár Kinga, Gozdán Ágota, Végh Dóra

Nagykanizsa

2003

Kapás Ágnes, Varga Adrienn, Varga Klára

Újszász VVSE

2004

Budavölgyi Veronika, Dominkó Dóra, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2005

Budavölgyi Veronika, Dominkó Dóra, Göncz Annamária, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2006

Bátor Hajnalka, Budavölgyi Veronika, Dominkó Dóra, Göncz Annamária, Végh Dóra

Nagykanizsa ZDSE

2007

Bátor Hajnalka, Budavölgyi Veronika, Dominkó Dóra, Göncz Annamária

Nagykanizsa ZSE

2008 Mile Alexandra, Sillinger Zsanett, Széles Kitti Cserszegtomaj SK
2009 Ézsiás Kitti, Gazdag Viktória, Joó Anett Újszász VVSE
2010 Ézsiás Kitti, Gazdag Viktória, Joó Anett Újszászi VVSE
2011 Gulyás Adrienn, Joó Anett, Vágó Henriett Újszászi VVSE
2012 Gulyás Adrienn, Tóth Virág, Vágó Henriett Újszászi VVSE
2013 Kunics Réka, Morvai Noémi, Vlasics Dalma Nagykanizsa ZSE
2014 Kunics Réka, Morvai Noémi, Vlasics Dalma Nagykanizsa ZSE
2015 Balogh Eszter, Kunics Réka, Tukszár Zsófia, Vlasics Dalma Nagykanizsa ZSE
2016 Balogh Eszter, Kunics Réka, Tukszár Zsófia Nagykanizsa ZSE

Fiú egyéni

1997

Tóth Gábor

Újszász SE

1998

Ifj. Fehér János

Újszász SE

1999

Tóth Gábor

Újszász VVSE

2000

Hartyányi Dániel

Újszász VVSE

2001

Kiss Nándor

Keszthely NSZSE

2002

Barócsi Andor

Nagykanizsa ZDSE

2003

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2004

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2005

Himmer János

Borjád SE

2006

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2007

Kleics Dávid

Borjád SE

2008 Herczeg Gábor Újszász VVSE
2009 Herczeg Gábor Újszász VVSE
2010 Becskereki Sándor Újszászi VVSE
2011 Tóth Gegõ Újszászi VVSE
2012 Kunics Bence Nagykanizsa ZSE
2013 Lukács Márton Nagykanizsa ZSE
2014 Kunics Bence Nagykanizsa ZSE
2015 Kanalas Renátó Újszászi VVSE
2016 Kanalas Renátó Újszászi VVSE

Lány egyéni

1997

Szarvák Henrietta

Újszász SE

1998

Szarvák Henrietta

Újszász SE

1999

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2000

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2001

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2002

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

2003

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2004

Budavölgyi Veronik

Nagykanizsa ZDSE

2005

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2006

Mile Alexandra

Cserszegtomaj DSK

2007

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZSE

2008 Mile Alexandra Cserszegtomaj SK
2009 Makai Gréta Újszász VVSE
2010 Joó Anett Újszász VVSE
2011 Vágó Henriett Újszászi VVSE
2012 Vágó Henriett Újszászi VVSE
2013 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2014 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2015 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2016 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE

Gyermek országos bajnokok

Fiú csapat

1996

Földi Ferenc, Gerhát Zsolt, Juhász Béla

Jánoshida A

1997

Alapi Zoltán, Juhász István, Seres Ferenc

Újszász 1

1998

Balogh Tibor, Hartai Attila, Miholics Szabolcs, Szabó Zoltán

Nagykanizsa

1999

Balikó Attila, Hartai Attila, Takács Barnabás

Nagykanizsa

2000

Balikó Attila, Hartai Attila, Sebestyén László

Nagykanizsa

2001

Balikó Attila, Budavölgyi Veronika, Hartai Attila

Nagykanizsa

2002

Budai Attila, Nagy Gábor, Takács Zoltán

Újszász 1

2003

Boros Péter, Szûcs Gergõ, Tóth Roland

Újszász VVSE 1

2004

Bíró Benjámin, Horváth Gyula, Orsós Zoltán, Pop Valentin

Borjád SE

2005

Csák Dávid, Gajdos Tibor, Köböl Áron

Újszászi VVSE

2006

Harsányi Zoltán, Petõ Tibor, Tóth Gergõ

Újszászi VVSE

2007

Balogh Róbert, Kanálos Júlió, Prunner Benjámin, Nagy László

Újszászi VVSE

2008 Kanálos Júlió, Kanálos Róbert, Prunner Benjámin Újszászi VVSE
2009 Farkas Martin, Kanálos Róbert, Prunner Benjamin, Raffael Csaba Újszászi VVSE
2010 Kapell Zoltán, Kunics Bence, Kunics Réka, Simon Adrienn Nagykanizsa ZSE
2011 Fülöp Krisztián, Horváth Gergõ, Marton Richárd, Vlasics Bálint Szepetnek SE
2012 Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos II. Róbert, Molnár Gergõ Újszászi VVSE
2013 Juhász Patrik, Kökény Zoltán, Suki József, Varga Károly Újszászi VVSE
2014 Juhász Patrik, Kovács Márton, Molnár Gergõ Újszászi VVSE
2015 Dániel Márk, Kovács Márton, Kokény Martin, Molnár Dániel Újszászi VVSE
2016 Kenyeres Krisztián, Kökény Martin, Rab Alexander Újszászi VVSE

Lány csapat

1996

Barta Katalin, Földi Nikoletta, Szarvák Henrietta

Újszász A

1997

Földi Nikoletta, Jenes Orsolya, Szarvák Henrietta

Újszász A

1998

Kapás Ágnes, Lévai Petra, Varga Klára

Újszász A

1999

Kapás Ágnes, Varga Adrienn, Varga Klára

Újszász A

2000

Budavölgyi Veronika, Plánder Katinka, Szántó Judit, Végh Dóra

Nagykanizsa

2001

Kapás Ágnes, Seres Anna, Varga Adrienn

Újszász A

2002

Balázs Boglárka, Bíró Edina, Fazekas Erika

Szepetnek 1

2003

Kovács Adrienn, Makai Gréta, Szabó Nóra

Újszász VVSE 1

2004

Horváth Martina, Joó Anett, Kovács Adrienn

Újszászi VVSE

2005

Ézsiás Kitti, Horváth Martina, Joó Anett

Újszászi VVSE

2006

Csontos Aranka, Kurdi Krisztina, Vágó Henriett

Újszászi VVSE

2007

Mile Kitti, Orbán Nikolett, Széles Kitti

Cserszegtomaj SK

2008 Gulyás Adrienn, Tóth Virág, Zachar Henrietta Újszászi VVSE
2009 Becskereki Nikolett, Oszlányi Mercédesz, Szacskó Ágota Újszászi VVSE
2010 Becskereki Nikolett, Szacskó Ágota, Tûri Alexandra Újszászi VVSE
2011 Csák Vivien, Farkas Lilla, Hornyák Erzsébet Újszászi VVSE
2012 Németh Barbara, Szabó Luca, Túri Noémi, Varga Gabriella Pusztaszer PISZE SE
2013 Ézsiás Fanni, Ézsiás Zsófia, Turza Beatrix, Vachal Krisztina Újszászi VVSE
2014 Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Kovács Enikõ, Vachal Krisztina Újszászi VVSE
2015 Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Kovács Enikõ Újszászi VVSE
2016 Bakó Lili, Diós Letícia, Konka Tímea, Móra Mercédesz Újszászi VVSE

Fiú egyéni

1996

Nagy Zoltán

Újszász SE

1997

Alapi Zoltán

Újszász SE

1998

Balogh Tibor

Nagykanizsa ZDSE

1999

Sztruhala Ádám

Jánoshida

2000

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2001

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2002

Nózsi Péter

Újszász VVSE

2003

Boros Péter

Újszász VVSE

2004

Horváth Gyula

Borjád SE

2005

Köböl Áron

Újszászi VVSE

2006

Harsányi Zoltán

Újszászi VVSE

2007

Lukács Márton

Nagykanizsa ZSE

2008 Kanálos Júlió Újszászi VVSE
2009 Magyarósi Marcell Cserszegtomaj SK
2010 Kunics Bence Nagykanizsa ZSE
2011 Fülöp Krisztián Szepetnek SE
2012 Kanálos II. Róbert Újszászi VVSE
2013 Molnár Gergõ Újszászi VVSE
2014 Babos Roland Pusztaszer PISZE SE
2015 Molnár Dániel Újszászi VVSE
2016 Kökény Martin Újszászi VVSE

Lány egyéni

1996

Szarvák Henrietta

Újszász SE

1997

Jenes Orsolya

Újszász SE

1998

Kapás Ágnes

Újszász SE

1999

Kapás Ágnes

Újszászi VVSE

2000

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2001

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2002

Mile Alexandra

Cserszegtomaj

2003

Molnár Viktória

Újszász VVSE

2004

Szappanos Klaudia

Szepetnek SE

2005

Joó Anett

Újszászi VVSE

2006

Pauk Kitti

Borjád SE

2007

Széles Kitti

Cserszegtomaj SK

2008 Matola Viktória Szepetnek SE
2009 Oszlányi Mercédesz Újszászi VVSE
2010 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2011 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2012 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2013 Tukszár Zsófia Nagykanizsa ZSE
2014 Németh Barbara Pusztaszer PISZE SE
2015 Németh Barbara Pusztaszer PISZE SE
2016 Diós Letícia Újszászi VVSE

Serdülõ országos bajnokok

Fiú csapat

1996

Hartyányi Dániel, Pintácsi László, Tóth Gábor

Újszász 1

1997

Hartyányi Dániel, Nagy Zoltán, Tóth Gábor

Újszász 1

1998

Nagy Zoltán, Simon János, Sipos Péter

Újszász 1

1999

Alapi Zoltán, Juhász István, Seres Ferenc

Újszász 1

2000

Alapi Zoltán, Béki Tamás, Toronyi Károly

Újszász 1

2001

Balikó Attila, Budavölgyi Veronika, Hartai Attila

Nagykanizsa

2002

Bogár László, Ézsiás Tibor, Kézér Zsolt

Újszász 1

2003

Balikó Attila, Budavölgyi Veronika, Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2004

Boros Péter, Dombai András, Nózsi Péter

Újszászi VVSE

2005

Becskereki Sándor, Boros Péter, Köböl Áron

Újszászi VVSE

2006

Arany Bálint, Huszár Emil, Lukács Benedek

Nagykanizsa ZDSE

2007

Alapi Ádám, Sebõk Richárd, Köböl Áron

Újszászi VVSE

2008 Harsányi Zoltán, Joó Richárd, Nagy László, Tóth Gergõ Újszászi VVSE
2009 Nagy László, Petõ Tibor, Ráski Lajos, Bábosik Ferenc Újszászi VVSE
2010 Györei Dávid, Magyarósi Marcell, Oros Edwárd Cserszegtomaj SK
2011 Bárkányi Márk, Dékány Dávid, Fehér Zsolt Pusztaszer PISZE SE
2012 Balogh Eszter, Kunics Bence, Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2013 Farkas Balázs, Bolyós József, Kökény Zoltán, Zele Richárd Újszászi VVSE
2014 Csépány Erik, Kanalas Renátó, Kanálos Róbert, Seres Zsolt Újszászi VVSE
2015 Kökény Zoltán, Molnár Gergõ, Suki József Újszászi VVSE
2016 Dániel Márk, Kovács Márton, Kökény Martin, Molnár Dániel Újszászi VVSE

Lány csapat

1996

Mérész Beáta, Rátóti Rita, Vámos Adrienn

Újszász A

1997

Csabai Bernadett, Hegedus Éva, Oroszi Adrienn

Kisnána Ált. Isk.

1998

Földi Nikoletta, Fülöp Beatrix, Szarvák Henrietta

Újszász A

1999

Földi Nikoletta, Fülöp Beatrix, Szarvák Henrietta

Újszász A

2000

Budavölgyi Veronika, Plánder Katinka, Szántó Judit, Végh Dóra

Nagykanizsa

2001

Kapás Ágnes, Seres Anna, Varga Adrienn

Újszász A

2002

Seres Anna, Varga Adrienn, Varga Klára

Újszász 1

2003

Joó Tamara, Kapás Ágnes, Seres Anna

Újszász VVSE 1

2004

Kapás Ágnes, Makai Gréta, Szabó Nóra, Varga Rita

Újszászi VVSE

2005

Ézsiás Kitti, Horváth Martina, Joó Anett

Újszászi VVSE

2006

Eperjessy Zsófia, Ézsiás Kitti, Gazdag Viktória, Joó Anett

Újszászi VVSE

2007

Ézsiás Kitti, Horváth Martina, Joó Anett

Újszászi VVSE

2008 Ágoston Rebeka, Csontos Aranka, Vágó Henriett Újszászi VVSE
2009 Gulyás Adrienn, Kaszonyi Viktória, Tóth Virág, Varga Frida Újszászi VVSE
2010 Gulyás Adrienn, Tóth Virág, Varga Frida Újszászi VVSE
2011 Becskereki Nikolett, Oszlányi Mercédesz, Tûri Alexandra Újszászi VVSE
2012 Fülöp Áldáska, Fehér Valéria, Hornyák Erzsébet, Tûri Alexandra Újszászi VVSE
2013 Balogh Eszter, Kunics Réka, Tukszár Zsófia Nagykanizsa ZSE
2014 Diós Letícia, Ézsiás Zsófia, Kovács Enikõ, Vachal Krisztina Újszászi VVSE
2015 Ézsiás Fanni, Kovács Enikõ, Vachal Krisztina Újszászi VVSE
2016 Kovács Enikõ, Kovács Brigitta, Vachal Krisztina Újszászi VVSE

Fiú egyéni

1996

Tóth Gábor

Újszász SE

1997

Tóth Gábor

Újszász SE

1998

Nagy Zoltán

Újszász SE

1999

Juhász István

Újszász VVSE

2000

Alapi Zoltán

Újszász VVSE

2001

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2002

Nagy Gábor

Újszász VVSE

2003

Hartai Attila

Nagykanizsa ZDSE

2004

Boros Péter

Újszász VVSE

2005 Boros Péter Újszász VVSE

2006

Huszár Emil

Nagykanizsa ZDSE

2007

Köböl Áron

Újszászi VVSE

2008 Harsányi Zoltán Újszászi VVSE
2009 Nagy László Újszászi VVSE
2010 Kunics Bence Nagykanizsa ZSE
2011 Baranyai Benett Nagykanizsa ZSE
2012 Kunics Bence Nagykanizsa ZSE
2013 Kanálos II. Róbert Újszászi VVSE
2014 Kanalas Renátó Újszászi VVSE
2015 Suki József Újszászi VVSE
2016 Molnár Dániel Újszászi VVSE

Lány egyéni

1996

Rátóti Rita

Újszász SE

1997

Gozdán Ágota

Nagykanizsa ZDSE

1998

Szarvák Henrietta

Újszász SE

1999

Szarvák Henrietta

Újszász VVSE

2000

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2001

Varga Adrienn

Újszász VVSE

2002

Varga Adrienn

Újszász VVSE

2003

Budavölgyi Veronika

Nagykanizsa ZDSE

2004

Mile Alexandra

Cserszegtomaj DSK

2005

Joó Anett

Újszászi VVSE

2006

Joó Anett

Újszászi VVSE

2007

Ézsiás Kitti

Újszászi VVSE

2008 Vágó Henriett Újszászi VVSE
2009 Morvai Noémi Szepetnek SE
2010 Gulyás Adrienn Újszászi VVSE
2011 Oszlányi Mercédesz Újszászi VVSE
2012 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2013 Kunics Réka Nagykanizsa ZSE
2014 Ézsiás Fanni Újszászi VVSE
2015 Vachal Krisztina Újszászi VVSE
2016 Vachal Krisztina Újszászi VVSE

Szenior országos bajnokok

Férfi csapat

2001

Baláti Zoltán, Michael Nölle, Peter von Rüden

FFC Hagen

2002

Fehér János, Nagy Zoltán, Tóth László, Takács Tamás

Újszász VVSE

2003

Fehér János, Nagy Zoltán, Takács Tamás

Újszász VVSE

2004

Antal Szilveszter, Fehér János, Takács Tamás

Keszthely NSZSE, Újszász VVSE, Cserszegtomaj vegyes csapata

2005

Antal Szilveszter (Keszthely), Orbán Tibor (Borjád SE), Pénzváltó István (Nyárlõrinc)

 

2006

Fehér János, Orbán Tibor, Pénzváltó István, Tóth István

Újszászi VVSE, Borjád SE, Nyárlõrinc, Újszászi VVSE

2007

Hauser Rezsõ, Mile Imre, Takács Tamás

Cserszegtomaj SK

2008 Hauser Rezsõ, Mile Imre, Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2009 Nagy Zoltánné, Tóth Zoltán, Vágó Tibor Újszászi VVSE, Pusztaszer
2010 Pigler Tamás, Tóth Zoltán, Vágó Tibor Pusztaszer
2011 Pigler Tamás, Tóth Zoltán, Vágó Tibor Pusztaszer PISZE SE
2012 Pigler Tamás, Tóth Zoltán, Vágó Tibor Pusztaszer PISZE SE
2013 Pigler Tamás, Tóth Zoltán, Vágó Tibor Pusztaszer PISZE SE
2014 Pigler Tamás, Simonné Kószó Anita, Tóth Zoltán, Vágó Tibor Pusztaszer PISZE SE
2015 Fehér János, Lakatos Attila, Lakatos Zoltán, Tóth István, Pénzváltó István Újszászi VVSE, Nyárlõrinc
2016 Fehér János, Lakatos Attila, Lakatos Zoltán, Szacskó József Újszászi VVSE

Férfi páros

2001

Michael Nölle, Peter von Rüden

FFC Hagen

2002

Fehér János, Takács Tamás

Újszász, Keszthely

2003

Fehér János, Nagy Zoltán

Újszász VVSE

2004

Fehér János, Takács Tamás

Újszász VVSE, Cserszegtomaj

2005

Fehér János, Nagy Zoltán

Újszászi VVSE

2006

Hauser Rezsõ, Takács Tamás

Cserszegtomaj

2007

Hauser Rezsõ, Takács Tamás

Cserszegtomaj SK

2008 Hauser Rezsõ, Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2009 Hauser Rezsõ, Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2010 Tóth Zoltán, Vágó Tibor Pusztaszer
2011 Hauser Rezsõ, Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2012 Pigler Tamás, Takács Tamás Pusztaszer PISZE SE, Cserszegtomaj SK
2013 Lakatos Zoltán, Takács Endre Újszászi VVSE, Nagykanizsa ZSE
2014 Takács Endre, Takács Tamás Nagykanizsa ZSE, Z+D Cserszegtomaji SK
2015 Takács Endre, Takács Tamás Nagykanizsa ZSE, Z+D Cserszegtomaji SK
2016 Pigler Tamás, Takács Endre, Takács Tamás Pusztaszer PISZE SE, Nagykanizsa ZSE

Férfi egyéni A

2001

Takács Tamás

Keszthely

2002

Rudolf Tomkewicz

OSC Rheinhausen

2003

Fehér János

Újszász VVSE

2004

Takács Tamás

Cserszegtomaj

2005

Orbán Tibor

Borjád SE

2006

Takács Tamás

Cserszegtomaj

2007

Takács Tamás

Cserszegtomaj SK

2008 Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2009 Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2010 Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2011 Pigler Tamás Pusztaszer PISZE SE
2012 Pigler Tamás Pusztaszer PISZE SE
2013 Takács Endre Nagykanizsa ZSE
2014 Takács Endre Nagykanizsa ZSE
2015 Takács Endre Nagykanizsa ZSE
2016 Takács Endre Nagykanizsa ZSE

Férfi egyéni B

2004

Peter von Rüden

FFC Hagen (német)

2005

Fehér János

Újszászi VVSE

2006

Fehér János

Újszászi VVSE

2007

Fehér János

Újszászi VVSE

2008 Fehér János Újszászi VVSE
2009 Fehér János Újszászi VVSE
2010 Ézsiás Tibor Újszászi VVSE
2011 Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2012 Takács Tamás Cserszegtomaj SK
2013 Vágó Tibor Pusztaszer PISZE SE
2014 Takács Tamás Z+D Cserszegtomaji SK
2015 Takács Tamás Z+D Cserszegtomaji SK
2016 Tóth Zoltán Pusztaszer PISZE SE

Férfi egyéni C

2011 Fehér János Újszászi VVSE
2012 Fehér János Újszászi VVSE
2013 Fehér János Újszászi VVSE
2014 Fehér János Újszászi VVSE
2015 Fehér János Újszászi VVSE
2016 Pénzváltó István Nyárlõrinc

Nõi csapat

2003

Barta Imréné, Földi Elvira, Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2004

Barta Imréné , Nagy Zoltánné, Szabó Imréné, Tóth Lászlóné

Újszász VVSE

2005

Nagy Zoltánné, Szabó Imréné, Tóth Lászlóné

Újszászi VVSE

2006

Fehérné Szekeres Zsuzsanna, Nagy Zoltánné, Tóth Lászlóné, Tóth Istvánné

Újszászi VVSE

2008 Nagy Zoltánné, Tóth Istvánné, Tóth Lászlóné Újszászi VVSE
2009 Ézsiásné Major Magdolna, Nagy Zoltánné, Tóth Istvánné, Tóth Lászlóné Újszászi VVSE
2010 Fehérné Szekeres Zsuzsanna, Nagy Zoltánné, Tóth Istvánné Újszászi VVSE
2011 Ézsiásné Major Magdolna, Nagy Zoltánné, Tóth Lászlóné Újszászi VVSE
2012 Baloghné Munkácsi Andrea, Laskiné Spingár Éva*, Rábavölgyi Judit Nagykanizsa ZSE, Szepetnek SE*
2013 Baloghné Munkácsi Andrea, Hóbor Ildikó, Rábavölgyi Attiláné Nagykanizsa ZSE
2014 Fehér Judit, Lakatos Zoltánné, Nagy Zoltánné, Polónyi Ágnes Újszászi VVSE
2015 Fehér Judit, Lakatos Zoltánné, Nagy Zoltánné, Polónyi Ágne Újszászi VVSE
2016 Bakóné Tánczos Krisztina, Fehér Judit, Lakatos Zoltánné Újszászi VVSE

Nõi páros

2001

Fehérné Szekeres Zsuzsanna, Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2002

Nagy Zoltánné, Tóth Lászlóné

Újszász VVSE

2003

Barta Imréné , Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2004

Barta Imréné , Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2005

Nagy Zoltánné, Szabó Imréné

Újszászi VVSE

2006

Nagy Zoltánné, Tóth Lászlóné

Újszászi VVSE

2008 Nagy Zoltánné, Tóth Lászlóné Újszászi VVSE
2009 Nagy Zoltánné, Tóth Lászlóné Újszászi VVSE
2010 Ézsiásné Major Magdolna, Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2011 Ézsiásné Major Magdolna, Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2012 Fehér Judit, Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2013 Lakatos Zoltánné, Polónyi Ágnes Újszászi VVSE
2014 Lakatos Zoltánné, Polónyi Ágnes Újszászi VVSE
2015 Lakatos Zoltánné, Polónyi Ágnes Újszászi VVSE
2016 Fehér Judit, Lakatos Zoltánné Újszászi VVSE

Nõi egyéni A

2001

Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2002

Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2003

Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2004

Nagy Zoltánné

Újszász VVSE

2005

Nagy Zoltánné

Újszászi VVSE

2006

Nagy Zoltánné

Újszászi VVSE

2008 Tóth Istvánné Újszászi VVSE
2009 Tóth Istvánné Újszászi VVSE
2010 Tóth Istvánné Újszászi VVSE
2011 Temesi Hilda Cserszegtomaj SK
2012 Baloghné Munkácsi Andrea Nagykanizsa ZSE
2013 Fehér Judit Újszászi VVSE
2014 Fehér Judit Újszászi VVSE
2015 Polónyi Ágnes Újszászi VVSE
2016 Lakatos Zoltánné Újszászi VVSE

Nõi egyéni B

2005

Laskiné Spingár Éva

Szepetnek SE

2006

Laskiné Spingár Éva

Szepetnek SE

2007 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2008 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2009 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2010 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2011 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2012 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2013 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2014 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2015 Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2016 Bakóné Tánczos Krisztina Újszászi VVSE

Nõi egyéni C

2011 Tóth Lászlóné Újszászi VVSE
2012 Laskiné Spingár Éva Szepetnek SE
2013 Pintérné Horváth Magdolna Nagykanizsa ZSE
2014 Laskiné Spingár Éva Szepetnek SE
2015 Laskiné Spingár Éva Szepetnek SE
2016 Laskiné Spingár Éva Szepetnek SE

Vegyes páros

2001

Nagy Zoltánné, Takács Tamás

Újszász VVSE

2002

Barbara Figge, Rudolf Tomkewicz

FFC Hagen, Oberhausen

2003

Orbánné Hock Dóra, Takács Tamás

Borjád SE, Cserszegtomaj

2004

Nagy Zoltánné, Fehér János

Újszász VVSE

2005

Fehér János, Fehérné Szekeres Zsuzsanna

Újszászi VVSE

2006

Fehér János, Fehérné Szekeres Zsuzsanna

Újszászi VVSE

2007

Fehér János, Nagy Zoltánné

Újszászi VVSE

2008 Fehér János, Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2009 Fehér János, Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2010 Fehér János, Nagy Zoltánné Újszászi VVSE
2011 Takács Tamás, Temesi Hilda Cserszegtomaj SK
2012 Takács Tamás, Baloghné Munkácsi Andrea Cserszegtomaj SK, Nagykanizsa ZSE
2013 Takács Endre, Baloghné Munkácsi Andrea Nagykanizsa ZSE
2014 Takács Endre, Baloghné Munkácsi Andrea Nagykanizsa ZSE
2015 Lakatos Zoltán, Lakatos Zoltánné Újszászi VVSE
2016 Takács Endre, Baloghné Munkácsi Andrea Nagykanizsa ZSE