Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2018. : Feb. 9. Zala Megyei Lábtoll-labda Diákolimpia V-VI. korcsoport. Nagykanizsa

Zala Megyei Lábtoll-labda Diákolimpia V-VI. korcsoport

2018. február 09. Nagykanizsa

A verseny helye: a Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium tornaterme (3 pálya).

A résztvevõ oktatási intézmények:

Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Zsigmondy Vilmos Szakképzõ Iskolája
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképzõ Iskolája és Kollégiuma
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképzõ Iskolája

Résztvevõk létszáma: 53 fõ

A versenybíróság tagjai:

Titkár: Hóbor Ildikó
Tag: Laskiné Spingár Éva
Elnök: Budavölgyi Kálmán

A legjobbak az országos döntõbe jutottak, amelynek helye és ideje: Kistelek, 2018.04.12.

Összesített eredmények

Oktatási intézmény/elért helyezés

Arany

Ezüst

Bronz

Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa

4

2

-

Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképzõ Iskolája

2

2

3

Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium Nagykanizsa

1

1

2

Nagykanizsai SZC Zsigmondy Vilmos Szakképzõ Iskolája

1

-

-

Keszthelyi Vajda János Gimnázium

-

1

3

Nagykanizsai SZC Cserháti Sándor Szakképzõ Iskolája és Kollégiuma

-

-

-

Részletes eredmények

V. korcsoport

Leány csapat (3)

1. BLG - Kanász Zsófia, Kovács Lili, Kovács Fanni, Hóbár Helga, Németh Edit Vivien
2. Thúry - Könyv Cintia, Rigla Bianka, Orsós Krisztina
3. Mezõ - Kovács Dóra, Kiss Viktória, Soós Csenge Virág, Balogh Borbála

Leány egyéni (9)

1. Rigla Bianka Thúry
2. Kanász Zsófia BLG
3. Balogh Borbála Mezõ
4. Orsós Krisztina Thúry
5. Müller Petra Thúry
6. Kovács Dóra Mezõ
7. Prémecz Rebeka Mezõ
8. Kiss Viktória Mezõ
9. Soós Csenge Virág Mezõ

Fiú csapat (1)

1. Zsigmondy - Buda Levente, Vass Márk, Tukszár Marcell

Fiú egyéni (8)

1. Buda Levente Thúry
2. Büki Bálint Thúry
3. Merics Ferenc Vajda
4. Koszorús Sámuel Vajda
5. Salamon Soma BLG
6. Szigeti Barnabás Vajda
7. Vass Márk Zsigmondy
8. Tukszár Marcell Zsigmondy

VI. korcsoport

Leány csapat (1)

1. Mezõ -Szomi Alexandra, Müller Petra, Kocsis Nikolett, Prémecz Rebeka

Leány egyéni (2)

1. Tukszár Zsófia BLG
2. Szomi Alexandra Mezõ

Fiú csapat (9)

1. BLG - Tolnai Gergely, Kovács Marcell, Tukszár Zsófia, Domián Dávid Ádám, Losonczy Máté
2. Vajda - Koszorús Sámuel, Merics Ferenc, Szigeti Barnabás, Zsiga András
3. Thúry - Büki Bálint, Orsós Dávid, Paizs József Milán
4. Zsigmondy - Hetesi Dániel, Bellai István, Orsós Richárd, Moór Máté, Bogdán Krisztián
5. Cserháti - Fülöp Krisztián, Horváth Márk, Kozó Bence
6. BLG - Abay-Nemes Ádám, Kovács Ábel Bulcsú, Tóth Tamás, Vastag Marcell Levente
7. Mezõ - Faragó Zsolt, Sifter Bence, Bocskai Marcell, Szalai Márk
8. Mezõ - Bali Balázs, Bali Dominik, Tóth Gergely
9. Zsigmondy - Hunyadi Zsolt, Haracsi István, Orsós Patrik

Fiú egyéni (9)

1. Tolnai Gergely BLG
2. Kovács Marcell BLG
3. Orsós Dávid Thúry
4. Zsiga András Vajda
5. Domián Dávid BLG
6. Bellai István Zsigmondy
7. Faragó Zsolt Mezõ
8. Hetesi Dániel Zsigmondy
9. Tóth Tamás BLG

Nagykanizsa, 2018.02.09.

Budavölgyi Kálmán
a versenybíróság elnöke

Zala megyei Diákolimpia V-VI. korcsoport

6 iskola 53 versenyzõje sorakozott fel a a megnyitóra

A Batthyányi Gimnázium és a Cserháti SZKI versenyzõi

Sok nézõ elõtt zajlottak a mérkõzések

Laskiné Spingár Éva adta át az érmeket. Középen volt tanítványa: Buda Levente

A Zsigmondy V. korcsoportos fiú csapata

V. korcsoport fiú egyéni: 2. Büki Bálint (Nagykanizsa Thúry), 1. Buda Levente (Nagykanizsa Thúry), 3. Merics Ferenc és Koszorús Sámuel (mindkettõ Keszthely Vajda)

V. korcsoport leány csapat: 2. Nagykanizsa Thúry, 1. Nagykanizsa Batthyány, 3. Nagykanizsa Mezõ

V. korcsoport leány egyéni: 2. Kanász Zsófia (Nagykanizsa Batthyány), 1. Rigla Bianka (Nagykanizsa Thúry), 3. Orsós Krisztina (Nagykanizsa Thúry) és Balogh Borbála (Nagykanizsa Mezõ)

VI. korcsoport fiú csapat: 2. Keszthely Vajda, 1. Nagykanizsa Batthyány, 3. Nagykanizsa Thúry

VI. korcsoport fiú egyéni: 2. Kovács Marcell (Nagykanizsa Batthyány), 1. Tolnai Gergely (Nagykanizsa Batthyány), 3. Orsós Dávid (Nagykanizsa Thúry) és Zsiga András (Keszthely Vajda)

VI. korcsoport leány csapat: 1. Nagykanizsa Mezõ

VI. korcsoport leány egyéni: 2. Szomi Alexandra (Nagykanizsa Mezõ), 1. Tukszár Zsófia (Nagykanizsa Batthyány)

Fotó: Budavölgyi Kálmán