A Magyar Lábtoll-labda szövetség adatbázisa

Versenynaptár 2018

Tól-ig Verseny Helyszín Korcsoport Rendező Telefon
12.31-12.31Szilveszter KupaÚjszászserdülő, ifjúsági egyéni és párosFehér János56/367-663
12.30-12.3012. Szepataka bajnokságÚjszászfelnőtt regu és párosFehér János56/367-663
12.29-12.29Shuttleball versenyÚjszászcsapat, páros, egyéniFehér János56/367-663
12.28-12.28Háromlabda versenyÚjszászminden korcsoportFehér János56/367-663
12.09-12.094. Mikulás KupaÚjszászújonc csapat és egyéniFehér János56/367-663
12.01-12.01Királyi Pál KupaSzepetnek gyermek, serdülő párosLaskiné Spingár Éva93/381-390
11.24-11.2523. Felnőtt országos bajnokságÚjszászfelnőtt csapat és egyéniFehér János56/367-663
11.17-11.17Szenior KupaNyárlőrinccsapat és egyéniPénzváltó István76/589-020
11.10-11.10Tini KupaSzederkénygyermek, serdülő csapat és párosOrbán Tibor20/2094-463
11.03-11.0424 órás Lábtoll-labda MaratonTápióbicske minden korosztályNagy Máté30-537-4959
10.27-10.2723. Gyermek országos bajnokságSzepetnekgyermek, csapat és egyéniLaskiné Spingár Éva93/381-390
10.13-10.1322. Ifjúsági országos bajnokságNagykanizsaifjúsági, csapat és egyéniBudavölgyi Kálmán20/9313-055
10.06-10.0623. Serdülő országos bajnokságNagykátaserdülő, csapat és egyéniNagy Máté30-537-4959
09.22-09.22Gyermek és Serdülő Újszász KupaÚjszászgyermek, serdülő csapat, vegyes páros és egyéniFehér János56/367-663
09.14-09.15XXIII. Budapesti Nagy SportágválasztóBudapestminden korosztályMerkapt Maraton Team SE
09.08-09.09Újszász KupaÚjszászfelnőtt csapat, páros, és egyéniFehér János56/367-663
08.01-08.31Aranyfény KupaNagykanizsaminden korcsoportBudavölgyi Kálmán20/9313-055
07.21-07.2423. Hungarian Open Újszászfelnőtt, csapat és egyéniMLTSZ56/367-663
07.15-07.2020 éven aluliak nemzetközi edzőtáboraÚjszász1999-2004-ben születettekSFE, MLTSZ56/367-663
06.30-07.0117. Szenior országos bajnokságBaksminden versenyszámVágó Tibor70-278-1646
06.03-06.03Egyéni ranglista versenyÚjszászfelnőtt egyéniFehér János56/367-663
06.02-06.0219. Páros bajnokságÚjszászfelnőtt párosFehér János56/367-663
05.29-05.29A Magyar Lábtoll-labdázás NapjaSok helyszínminden korosztályMLTSZ56/367-663
05.25-05.26XXII. Budapesti Nagy SportágválasztóBudapestminden korosztályMerkapt Maraton Team SE
05.19-05.2110. French Open Eaubonnefelnőtt DC csapatFrance Plumfoot
05.16-05.17Diákolimpia országos döntő®ZánkaIII-IV. korcsoport, csapat és egyéniMLTSZ56/367-663
05.05-05.052. Serdülő csapatbajnokságKeszthelyserdülő minden versenyszámTakács Tamás30-6310558
04.28-04.29Tavaszköszöntő KupaÚjszászfelnőtt csapat, páros és egyéniFehér János56/367-663
04.27-04.27Pest megyei diákolimpia® Tápióbicske III-IV. korcsoport egyéni és csapatNagy Máté30-537-4959
04.26-04.26Jász-Nagykun-Szolnok megyei diákolimpia®ÚjszászIII-IV. korcsoport csapat és egyéniFehér János56/367-663
04.20-04.208. Földváry KupaTápióbicske gyermek, serdülő csapat és egyéniNagy Máté30-537-4959
04.14-04.14Családi versenyÚjszászMinden korcsoportFehér János56/367-663
04.12-04.12Diákolimpia országos döntő®KistelekV-VI. korcsoport csapat és egyéniMLTSZ56/367-663
04.06-04.06Pest megyei diákolimpia® Tápióbicske V-VI. korcsoport egyéni és csapatNagy Máté30-537-4959
04.06-04.06Zala megyei diákolimpia® Nagykanizsa III-IV. korcsoportBudavölgyi Kálmán20/9313-055
04.04-04.06Vörösmarty Diákolimpia®ÚjszászII-IV. korcsoportFehér János56/367-663
03.30-03.30Csongrád megyei diákolimpia®BaksIII-VI. korcsoportVágó Tibor70-278-1646
03.24-03.24Fejér megyei diákolimpia® DunaújvárosIII-VI. korcsoport egyéni és csapatKohán Árpádné30-4815255
03.24-03.24Kanizsa KupaNagykanizsafelnőtt, csapat és párosBudavölgyi Kálmán20/9313-055
03.22-03.22Bács-Kiskun megyei diákolimpia® NyárlőrincIII-VI. korcsoportPénzváltó István76/589-020
03.16-03.16Országos utánpótlás versenyNyárlőrincgyermek, serdülő csapat és egyéniPénzváltó István76/589-020
03.09-03.09Baranya megyei diákolimpia®SzederkényIII-IV. korcsoportOrbán Tibor20/2094-463
03.07-03.07Jász-Nagykun-Szolnok megyei diákolimpia®ÚjszászV-VI. korcsoportFehér János56/367-663
02.24-02.25IdénynyitóÚjszászfelnőtt, csapat és egyéniFehér János56/367-663
02.10-02.10IdénynyitóDunaújvárosgyermek, serdülő, ifjúsági csapat és egyéniKohán Árpádné30-4815255
02.09-02.09Zala megyei diákolimpia®NagykanizsaV-VI. korcsoportBudavölgyi Kálmán20/9313-055
02.03-02.0310. Farsang KupaPusztaszerpárosVágó Tibor70-278-1646
01.20-01.20Egyesületi bajnokságCserszegtomajcsapat, páros, egyéniTakács Tamás30-6310558
01.01-01.31Mini Kupa Iskolai DiákolimpiaSzepetnek gyermek, serdülő, egyéniLaskiné Spingár Éva93/381-390