Skip Navigation LinksFőoldal : Hírek : 2017. : Feb.3. Zalai kezdés. Nagykanizsa

Zalai kezdés

2017. 02.03. Nagykanizsa

A hagyományoknak megfelelõen február 3-án a nagykanizsai Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium tornatermében az V-VI. korcsoportú diákolimpiával kezdõdött el a lábtoll-labdázók versenyévada.

A tornán hat nagykanizsai oktatási intézmény 55 diákversenyzõje találkozott és döntött a megyei bajnoki címekrõl. Kiemelkedõen szerepelt Kunics Réka, Tukszár Zsófia, Horváth Gergõ és Tolnai Gergely, akik duplázni tudtak, és a csapat mellé az egyéni aranyat is begyûjtötték. A legeredményesebbek a Batthyány Lajos Gimnázium versenyzõi voltak, akik 5 arany, 1 bronz és 2 bronzérmet szereztek a tornán.

A legjobbak áprilisban Kisteleken vehetnek részt az országos döntõn.

A résztvevõ intézmények:

Batthyány Lajos Gimnázium – Nagykanizsa
Dr. Mezõ Ferenc Gimnázium – Nagykanizsa
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Mûszaki Szakképzõ Iskolája
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképzõ Iskolája és Kollégiuma
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképzõ Iskolája
Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda

Eredmények

V. kcs. fiú csapat (4)

1. Kovács Marcell, Salamon Soma, Tolnai Gergely (Batthyány Lajos Gimnázium)
2. Büki Bálint, Cziczeli Kornél, Orsós Dávid (Thúry György Szakképzõ Iskola)
3. Domján Dávid, Tóth Tamás, Vastag Marcell (Batthyány Lajos Gimnázium)

V. kcs. fiú egyéni (9)

1. Tolnai Gergely (Batthyány Lajos Gimnázium)
2. Kovács Marcell (Batthyány Lajos Gimnázium)
3. Cziczeli Kornél (Thúry György Szakképzõ Iskola)

VI. kcs. fiú csapat (6)

1. Fülöp Krisztián, Horváth Gergõ, Horváth Márk, Kozó Bence (Cserháti Szakképzõ Iskola)
2. Bellai István, Buda Levente, Marton Richárd (Mûszaki Szakképzõ Iskola)
3. Bocskai Marcell, Faragó Zsolt, Sifter Bence (Mezõ Ferenc Gimnázium)

VI. kcs. fiú egyéni (8)

1. Horváth Gergõ (Cserháti Szakképzõ Iskola)
2. Marton Richárd (Mûszaki Szakképzõ Iskola)
3. Bellai István (Mûszaki Szakképzõ iskola)
4. Faragó Zsolt (Mezõ Ferenc Gimnázium)

V. kcs. leány csapat (1)

1. Balogh Borbála, Kiss Viktória, Kovács Dóra, Soós Csenge (Mezõ Ferenc Gimnázium)

V. kcs. leány egyéni (6)

1. Tukszár Zsófia (Batthyány Lajos Gimnázium)
2. Müller Petra (Mezõ Ferenc Gimnázium)
3. Rigla Bianka (Thúry György Szakképzõ Iskola)
4. Kocsis Nikolett (Mezõ Ferenc Gimnázium)

VI. kcs. leány csapat (2)

1. Kanász Zsófia, Kunics Réka, Tukszár Zsófia (Batthyány Lajos Gimnázium)
2. Kocsis Nikolett, Müller Petra, Soós Lilla, Szomi Alexandra, Prémecz Rebeka (Mezõ Ferenc Gimnázium)

VI. kcs. leány egyéni (3)

1. Kunics Réka (Batthyány Lajos Gimnázium)
2. Szomi Alexandra (Mezõ Ferenc Gimnázium)
3. Kanász Zsófia (Batthyány Lajos Gimnázium)

A verseny megnyitója

Megkezdõdött a verseny

Fiú mérkõzések

Tukszár Zsófia akcióban

A Mezõ Ferenc Gimnázium csapata

Szomi Alexandra remek szervája

Kunics Réka

V. korcsoport fiú csapat: 2. Thúry SZKI, 1. Batthyány Gimnázium, 3. Batthyány Gimnázium

V. korcsoport fiú egyéni:  3. Cziczeli Kornél (Thúry SZKI), 1. Tolnai Gergely (Batthyány Gimnázium), 2. Kovács Marcell (Batthyány Gimnázium)

V. korcsoport a Mezõ Ferenc Gimnázium leány csapata

V. korcsoport leány egyéni: 2. Müller Petra (Mezõ Gimnázium), 1. Tukszár Zsófia (Batthyány Gimnázium), 3. Rigla Bianka (Thúry SZKI) 2. Kovács Marcell (Batthyány Gimnázium)

VI. korcsoport fiú csapat: 2. Mûszaki SZKI, 1. Cserháti SZKI,  3. Mezõ Gimnázium

VI. korcsoport fiú egyéni: 2. Marton Richárd (Mûszaki SZKI), 1. Horváth Gergõ (Cserháti SZKI)

VI. korcsoport leány csapat: 2. Mezõ Gimnázium 1. Batthyány Gimnázium)

VI. korcsoport leány egyéni: 2. Szomi Alexandra (Mezõ Gimnázium), 1. Kunics Réka (Batthyány Gimnázium), 3. Kanász Zsófia (Batthyány Gimnázium)