tabla English Magyar

2011-05-10
2011-05-11
Zánka
Diákolimpia országos döntő
III. korcsoport
Fiú egyéni (32)
1 Csépány Erik Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2 Kanálos Róbert II. Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
3 Farkas Balázs Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
3 Barta Martin Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
5 Gáspár György Királyi Pál ÁMK Szepetnek
6 Fülöp Krisztián Királyi Pál ÁMK Szepetnek
7 Horváth Gergő Királyi Pál ÁMK Szepetnek
8 Bakó Zsolt Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
9 Orsós Dávid Királyi Pál ÁMK Szepetnek
10 Babos Roland Csizmazia Ált. Isk. Pusztaszer
11 Vlasics Bálint Királyi Pál ÁMK Szepetnek
12 Kovács Bence Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
13 Magyar Dániel Királyi Pál ÁMK Szepetnek
14 Becskereki László Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
15 Molnár Gergő Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
16 Zele Richárd Vörösmarty Ált. Isk. Újszász

Fiú hármas (9)
1 Barta Martin, Csépány Erik, Farkas Balázs Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2 Faragó Róbert, Kanálos Róbert II., Remecz Attila Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
3 Fülöp Krisztián, Horváth Gergő, Vlasics Bálint Királyi Pál ÁMK Szepetnek
4 Gáspár György, Horváth Milán, Orsós Dávid Királyi Pál ÁMK Szepetnek
5 Becskereki László, Kökény Zoltán, Molnár Gergő, Zele Richárd Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
6 Bakó Zsolt, Gergi Róbert, Kovács Gergő, Tálas Gergő Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
7 Kovács Bence, Pálfi Dániel, Szeles Ádám Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
8 Cziczeli Kornél, Magyar Dániel, Pati Milán, Szantner Patrik Királyi Pál ÁMK Szepetnek
9 Babos Roland, Gyurász Attila, Szabó Gergő Csizmazia György Általános Iskola Pusztaszer

Leány egyéni (20
1 Kunics Réka Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2 Hornyák Erzsébet Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
3 Büki Rebeka Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3 Csák Vivien Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
5 Ézsiás Zsófia Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
6 Szabó Luca Csizmazia Ált. Isk. Pusztaszer
7 Túri Noémi Csizmazia Ált. Isk. Pusztaszer
8 Turza Beatrix Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
9 Kenyeres Lívia Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
10 Tamás Beáta Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
11 Molnár Laura Földváry Ált. Isk. Tápióbicske
12 Ézsiás Fanni Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
13 Szeri Boglárka Csizmazia Ált. Isk. Pusztaszer
14 Németh Bianka Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
15 Tóth Benigna Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
16 Tülkös Henriett Földváry Ált. Isk. Tápióbicske

Leány hármas (5)
1 Csák Vivien, Hornyák Erzsébet, Ézsiás Zsófia Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2 Szabó Luca, Szeri Boglárka, Túri Noémi, Varga Gabriella Csizmazia György Általános Iskola Pusztaszer
3 Ézsiás Fanni, Kenyeres Lívia, Turza Beatrix Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
4 Hegedűs Emese, Jakab Alexandra, Tamás Beáta Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
5 Bakos Dominika, Németh Bianka, Tóth Benigna Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj

IV. korcsoport
Fiú egyéni (32)
1 Kunics Bence Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2 Horváth Attila Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
3 Baranyai Benett Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
3 Fehér Zsolt Csizmazia ált. Isk. Pusztaszer
5 Dékány Dávid Déri Miksa SZKI Szeged
6 Szarvák Zsolt Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
7 Kanálos Róbert Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
8 Baláti Márton Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
9 Szarvák Krisztián Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
10 Bérczes Róbert Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
11 Magyarósi Marcell Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
12 Molnár Kristóf Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
13 Ágotai Olivér Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
14 Raffael Csaba Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
15 Horváth László Királyi Pál ÁMK Szepetnek
16 Bábosik Ádám Vörösmarty Ált. Isk. Újszász

Fiú hármas (9)
1 Ágotai Olivér, Baláti Márton, Kökény Zsolt, Molnár Kristóf Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2 Farkas Martin, Kanálos Róbert, Szarvák Krisztián Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
3 Horváth Attila, Magyarósi Marcell, Molnár Richárd, Tóth Marcell Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
4 Bárkányi Márk, Bíró Denis, Fehér Zsolt Csizmazia György Általános Iskola Pusztaszer
5 Bérczes Róbert, Raffael Csaba, Szarvák Zsolt Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
6 Dara Zoltán, Horváth László, Magyar Dániel Királyi Pál ÁMK Szepetnek
7 Bábosik Ádám, Vidák László, Zsákai Milán Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
8 Árva Tamás, Lőrincz Tamás, Tóth Márk Földvári Károly Általános Iskola Tápióbicske
9 Győri Gyula, Mészáros Róbert, Nagy Máté, Ságodi Zoltán Földvári Károly Általános Iskola Tápióbicske

Leány egyéni (24)
1 Oszlányi Mercédesz Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
2 Udvari Boglárka Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
3 Béli Cintia Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3 Szacskó Ágota Kőrösi Csoma Ált. Isk. Szolnok
5 Pál Dorina Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
6 Tűri Alexandra Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
7 Vlasics Dalma Királyi Pál ÁMK Szepetnek
8 Becskereki Nikolett Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
9 Vass Anasztázia Királyi Pál ÁMK Szepetnek
10 Papp Zsuzsanna Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
11 Buda Virág Királyi Pál ÁMK Szepetnek
12 Magyarósi Réka Szabó Ált. Isk. Cserszegtomaj
13 Nagy Gabriella Vörösmarty Ált. Isk. Újszász
14 Csárdi Evelin Királyi Pál ÁMK Szepetnek
15 Fazekas Georgina Királyi Pál ÁMK Szepetnek
16 Csárdi Dorottya Királyi Pál ÁMK Szepetnek

Leány hármas (7)
1 Becskereki Nikolett, Tűri Alexandra, Oszlányi Mercédesz Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
2 Béli Cintia, Csárdi Dorottya, Csárdi Evelin, Vlasics Dalma Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3 Jaczó Lídia, Magyarósi Réka, Pál Dorina, Udvari Boglárka Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
4 Buda Virág, Büki Rebeka, Fazekas Georgina, Vass Anasztázia Királyi Pál ÁMK Szepetnek
5 Bottyán Rózsa, Fehér Valéria, Fülöp Áldáska, Nagy Gabriella, Papp Zsuzsanna Vörösmarty Mihály Általános Iskola Újszász
6 Prokkain Betti, Prokkain Lilla, Molnár Laura Földvári Károly Általános Iskola Tápióbicske
7 Kóber Vivien, Mészáros Adrien, Tülkös Henriett Földvári Károly Általános Iskola Tápióbicske

94