V | Fiú csapat |
1 | Jónás Károly Krisztián, Konka Dániel, Kóté Gyula, Kulcsár Zalán Botond, Rab Alexander | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
2 | Béki Norbert, Csobai Levente Béla, Oláh Krisztián | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
3 | Kis Martin Márk, Patkós Noel, Rézsó Bence, Tarkó Ticián | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
4 | Breszkó Klaudia, Kanalas Roland Ferenc, Nagy Attila Tamás, Nagy Nikolasz | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
5 | Breszkó Viktória Anna, Faragó András Gyula, Gyalog Máté Zsolt, Soczó Levente | Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium Mezőtúr |
V | Fiú egyéni |
1 | Rab Alexander | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
2 | Kulcsár Zalán | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
3 | Konka Dániel | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
3 | Jónás Károly Krisztián | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
5 | Oláh Krisztián | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
6 | Kis Martin Márk | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
7 | Béki Norbert | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
8 | Csobai Levente Béla | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
9 | Rézsó Bence | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
10 | Gyalog Máté | Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium Mezőtúr |
11 | Karcsai Milán | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
12 | Faragó András | Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium Mezőtúr |
13 | Tarkó Ticián | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
14 | Patkós Noel Martin | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
15 | Sáfrán Bence | Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium Jászberény |
16 | Bene Richárd | Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium Jászberény |
17 | Soczó Levente | Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium Mezőtúr |
18 | Kanalas Roland Ferenc | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
19 | Nagy Attila László | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
20 | Kóté Gyula | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
V | Lány egyéni |
1 | Oláh Lola | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
2 | Breszkó Viktória Anna | Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium Mezőtúr |
3 | Breszkó Klaudia | Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola |
3 | Hajdú Fanni | Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola |
5 | Somogyi Anikó | Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola |
VI | Fiú csapat |
1 | Bakos Dávid Márk, Sebők Tamás Roland, Virág Attila, Zsigmond Tamás | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
2 | Czétényi Krisztián, Kökény Martin, Varga-Nagy Bálint | Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Technikum Szolnok és Szakképző Iskola |
3 | Bene Richárd, Mezei Gábor, Sáfrán Bence, Sánta Bulcsú, Sipos István | Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium Jászberény |
4 | Danyi Martin, Lakatos Milán Márk, Oláh Szabolcs (Pest megyei bajnokcsapat) | Ceglédi SZC Nagykátai Ipari Szakképző Iskola |
5 | Gudics Richárd, Karcsai Milán, Köböl Richárd Ferenc, Vidák Armand | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
VI | Fiú egyéni |
1 | Mezei Gábor | Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium Jászberény |
2 | Czétényi Krisztián | Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Technikum Szolnok és Szakképző Iskola |
3 | Varga-Nagy Bálint | Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Technikum Szolnok és Szakképző Iskola |
3 | Kökény Martin | Szolnoki SZC Petőfi Sándor Építészeti és Faipari Technikum Szolnok és Szakképző Iskola |
5 | Sebők Roland | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
6 | Virág Attila | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
7 | Zsigmond Tamás | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
8 | Gudics Richárd | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
9 | Vidák Armand | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
10 | Sánta Bulcsú | Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium Jászberény |
11 | Bakos Dávid Márk | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
12 | Sipos István | Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium Jászberény |
13 | Köböl Richárd Ferenc | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
VI | Lány csapat |
1 | Mohácsi Ramóna, Oláh Lola, Tóth Kitti Eszter | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
2 | Diós Letícia, Horváth Andrea, Rápolti Laura, Seregi Zseni | Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Két Tanítási Nyelvű Technikum |
3 | Hajdú Fanni, Somogyi Anikó, Susa Vanessza | Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola |
VI | Lány egyéni |
1 | Diós Letícia | Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Két Tanítási Nyelvű Technikum |
2 | Tóth Kitti Eszter | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |
3 | Horváth Andrea | Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Két Tanítási Nyelvű Technikum Szolnok |
3 | Rápolti Laura | Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Két Tanítási Nyelvű Technikum Szolnok |
5 | Seregi Zseni | Szolnoki SZC Vásárhelyi Pál Két Tanítási Nyelvű Technikum Szolnok |
6 | Susa Vanessza | Szolnoki SZC Kreatív Technikum és Szakképző Iskola Szolnok |
7 | Mohácsi Ramóna | Szolnoki SZC Rózsa Imre Technikum Újszász |