Újonc | Lány csapat |
1 | Kondor Anett – Csenki Sára – Zecher Zoé | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
2 | Lőrincz Laura – Szabó Patrícia – Jávorszky Petra – Nagy Dorina | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
3 | Szabó Alexandra – Tóth Katalin – Móré Melinda – Apáti Annamária | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
4 | Szőke Emma – Gál Vivien – Kovács Réka | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
5 | Máté Virág – Bogó Adrienn – Szabó Noémi – Molnár Melinda | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
6 | Deák Adrienn – Gabella Adrienn – Kis Dóra – Szántó Tilda | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
7 | Varga Ildikó – Bartha Gabriella – Szücs Tamásné | szülői csapat |
8 | Czinkóczi Anita – Tasnádi Noémi – Vida Boglárka – Rácz Gréta | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
Újonc | Fiú csapat |
1 | Sztankó Gaszton – Bartik Dominik – Lőrincz Zoltán | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
2 | Kondor András – Zudor Csaba – Rabi István | szülői csapat |
3 | Kádár Barna – Budai Tamás – Sebők Martin | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
4 | Hasanic Dávid – Szücs Tamás – Novák Rikárdó | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
5 | Szóládi Zoltán – Patai Panka – Cservencsik András | Dújv.-i Gárdonyi Géza Ált.Isk. ig. - Baksay Sándor Református Gimnázium (Kunszentmiklós) – felnőtt induló |
6 | Kerti Ferenc – Kertiné Horváth Zsuzsanna – Kerti Benett – Kerti Emília | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. (családi csapat) |
7 | Vicsotka Martin – Nagy György – Erdenebayar Bat-Erdene | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
Középhaladó | Fiú csapat |
1 | Irowa Noel – Vadas Dominik – Rabi Marcell | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
2 | Major I. Csongor – Zecher Józsué – Kohán Árpádné | DSZC Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája - Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Baracs) – GDSE edző |
3 | Sziver Patrik – Nagy Dániel – Zudor Milán | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
4 | Csatári Ábel – Deák F. Flórián – Kovács Krisztián | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
Haladó | Fiú csapat |
1 | Sin Viktória – Pottondi Judit – Ribárik Ármina – Csenki Doroti | DSZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma (az első 3 lány) - Magyar László Gimnázium (a 4. lány) |
1 | Tokodi Dániel – Vadas Viktor – Bozár J. Rajmond | Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium (Bp.) - DSZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma - DSZC |
Gyermek | Lány egyéni |
1 | Pottondi Judit | DSZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma |
2 | Sin Viktória | DSZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma |
3 | Lőrincz Laura | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
4 | Kondor Anett | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
5 | Szántó Tilda | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
6 | Móré Melinda | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
7 | Bogó Adrienn | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
8 | Kovács Réka | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
9 | Nagy Dorina | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
Gyermek | Fiú egyéni |
1 | Irowa Noel | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
2 | Kovács Krisztián | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
3 | Sziver Patrik | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
4 | Rabi Marcell | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
5 | Kádár Barna | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
6 | Zudor Milán | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
7 | Budai Tamás | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
8 | Hasanic Dávid | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
9 | Szücs Tamás | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
10 | Bartik Dominik | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
11 | Sebők Martin | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
12 | Sztankó Gaszton | DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
Haladó | Fiú egyéni |
1 | Bozár János Rajmond | DSZC Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája |
2 | Kattári Dávid | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
Gyermek | Fiú egyéni |
3 | Lednecki Patrik | Dunaújvárosi Gárdonyi Géza Ált.Isk. |
4 | Vadas Viktor | DSZC Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma |
5 | Tokodi Dániel | Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium (Bp.) |